Kedves Honlaplátogató!

Ön ebben a pillanatban a Őze Lajos Művészeti Iskola honlapján szörfözik. Egy linkkel feljebb az összes kapcsolatot megnézheti jegyezheti, amilyen módon velünk kapcsolatba kíván lépni.

Mi semmilyen személyes adatához nem férünk hozzá, s az általunk használt WordPress nem gyűjt semmilyen személyes adatokat a látogatókról.

Hozzászólás beküldésekor a hozzászólási űrlapban megadottakon kívül begyűjtésre kerül a hozzászóló IP címe és a böngészőazonosító karakterlánc a kéretlen tartalmak kiszűrése céljából.

Amennyiben az űrlapon levelet ír nekünk,  egy személytelenített, az e-mail címből előállított karakterlánc (hashnek szokás nevezni) kerül továbbításra a Gravatar szolgáltatás felé, ha ez az oldalon használatban van. A Gravatar szolgáltatás feltételei az alábbi címen tekinthetőek meg: https://automattic.com/privacy/. A hozzászólás elfogadása után, a hozzászólásunk tartalma és a profil képünk is megjelenik nyilvánosan.

A kapcsolati űrlapon beérkező adatokat ügyfélszolgálati okokból bizonyos ideig megőrizzük, de ezt az információt nem használjuk marketing célokra.

A honlapra történő bejelentkezéskor több sütit hozunk létre, amely elmenti a bejelentkezési információt és a szerkesztőfelület megjelenítési opcióit. A bejelentkezési sütik két napig érvényesek, a szerkesztőfelület megjelenítési opcióit tároló süti egy évig. Amennyiben az “Emlékezz rám” opciót bejelöljük, a bejelentkezés két hétig folytatódik. Kijelentkezéskor a bejelentkezési sütik eltávolításra kerülnek.

Az Őze Lajos Művészeti Iskola nem oszt meg semmilyen személyes adatot senkivel.

Az adatokat nem tároljuk, az automatikusan törlődik.

DNS Alapítvány