Kőbányai csoportok

Kedves Szülők, Érdeklődők!

Idén is folytatódik Kőbányán a varázslat az Őze Lajos Művészeti Iskola diákjai számára!

Szeretettel várjuk foglalkozásainkon azokat az érdeklődő fiatalokat, akik szeretnének dramatikus nevelésben részt venni, közösségben, közösségért tevékenykedni. Dráma óráinkon olyan fejlesztő játékokban, gyakorlatokban próbálhatják ki magukat a gyerekek, melyek elősegítik a mozgás és ritmusérzék, a testbeszéd fejlődését. Szerepet kap az alkotóképesség és az önálló gondolkodás, valamint számtalan olyan szituációs gyakorlatban próbálhatják ki magukat, mellyel nő az önbizalmuk, a bátorságuk. Mindez egy felszabadult, örömteli légkörben történik, egymást elfogadó, támogató közösségben. A gyerekek színpadi szereplésre is felkészülnek.

2-3. osztályos tanulók jelentkezése

Kezdés: szeptember végén
A foglalkozások időpontja: HÉTFŐ: 14:30-16:30
Vezeti: Prainer Petra drámapedagógus
Jelentkezni a petra.oze.drama@gmail.com, illetve a katonazs@upcmail.hu email címen lehet.

4-6. osztályos tanulók jelentkezése

Kezdés: szeptember végén
A foglalkozások időpontja: PÉNTEKEN 15:30-17:00-ig
Vezeti: Bede Fazekas Anna színművész
Jelentkezni a katonazs@upcmail.hu email címen lehet.

Információk a képzésről

Helyszín
A kőbányai foglalkozások a Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központban lesznek. Igény és előzetes megbeszélés után lesz arra lehetőség, hogy iskolákban is legyenek foglalkozások. Ennek lehetősége minden esetben az adott iskolától függ.